Doktor Kliniklerine Özel Paket

Doktorlara özel olarak hazırladığımız paketimiz birçok avantaj içermektedir. Tek paket ile ihtiyacınızlarınızı karşılamayı hedefledik. Tek noktadan yönetim kolaylığı ile size ciddi bir konfor sağlamaktadır.

Paket içeriğimizde şunlar bulunmaktadır;

 1. Bulut Tabanlı Hasta Takip Programı (1 Yıllık)
 2. Web Tasarımı + Hosting + SSL Sertifikası
 3. Google Search Console, Google Analytics ve Meta Pixel Entegrasyonu
 4. İçerik Üretimi
 5. Logo Tasarımı (Talep edilmeyebilir)
 6. 2 Aylık SEO Paketi
 7. Google Ads ve Instagram Reklam Paketi
 8. Sosyal Medya Sayfalarının Oluşturulması
 9. Sosyal Medya Paylaşımları 15 adet Feed ve Story
 10. Google, Apple ve Yandex Harita Kaydı Eklenmesi ve Düzenlenmesi
 11. İç Mekan Fotoğraf Çekimi
 12. Backlink Çalışması

Paket Detayları;

 1. Bulut tabanlı hasta takip programı sayesinde randevu listenize ve hasta kayıtlarınıza dilediğiniz cihaz ve yerden ulaşmanızı sağlıyoruz. Bulut tabanlı programımız birçok doktor tarafından kullanılmaktadır.
 2. Web tasarımı konusunda ön görüşme yaptıktan sonra web tasarımınızı hızlı bir şekilde hazırlıyoruz. Web siteniz modern görünüşlü ve tüm mobil cihazlada sorunsuz çalışan bir tasarıma sahiptir. 1 Yıllık hosting hizmeti ve SSL sertifikanız paket içerisinde gelmektedir. 
 3. Web siteniz ile Google Search Console, Google Analytics, Google Ads ve Meta Pixel entegrasyonu yaparak doğru hedef kitleye ulaşmanızı sağlıyoruz.
 4. Web siteniz için içerik ihtiyacınız var ise editör ekibimiz size özel içerik üretimi yapıyor.  İçerik üretimi SEO kurallarına uygun ve özgün olarak yapılmaktadır.
 5. Logo tasarımına ihtiyacınız var ise tasarım konusunda uzman ekibimiz sizi dinleyerek logo tasarımınızı yapmaktadır. Logo tasarımı bu paket içerisinde tek tasarım ve tek revize içermektedir. Dilerseniz ek bir ücret ile 3 tasarım ve 3 revize yaptırabilirsiniz.
 6. SEO paketi ile hedef kitlenizin, İsim, Branş, Hastalık ve Şehir arama sonuçlarında kliniğinizi ilk sıralarda görmesini sağlığıyoruz. Anahtar kelime analizi paketimize dahildir.
 7. Google Ads reklam hesabınızı oluşturarak reklam setlerinizi hazırlıyoruz. Reklam yayını sonrasında reklam seti optimizasyonu yaparak daha uygun rakamlara reklam vermenizi sağlıyoruz. 
  Instagram hesabınızı kontrol ediyoruz, eğer ileri düzey ayarlamalar yapılmamış ise hesap düzeyinde ileri seviye ayarlamalar yapıyoruz. Meta Business reklam hesabı oluşturarak reklam setlerinizi oluşturuyor ve size özel hedef kitlelerinizi kaydediyoruz.
 8. Sosyal medya sayfalarınızı inceleyerek mevcut sayfalar veya eksik sayfaları tamamlıyoruz.
 9. Sosyal medya paylaşımları için grafik ekibimiz tarafından özenle hazırlanan postlar tüm sosyal medya hesaplarınızda aynı anda paylaşılır.
 10. Google, Apple ve Yandex harita kayıtlarınız incelenir eksik ise ekleme yapılır. Kayıt var ise güncelliği kontrol edilir.
 11. Kliniğizin iç mekan fotoğraf çekimi yapılır. Çekim toplam 20 kareden oluşur.
 12. Backlink çalışması ile sitenize dış bağlantılar yapılmaktadır. Bunlar tamamen güvenli siteler üzerinden ücretli olarak yapılan çalışmalardır. Paket kapsamında 1 adet backlink çalışması yapılmaktadır.

Klinik Paket Fiyatı Talep Edin


Sizi dinliyor ve ihtiyacınız olan çözümü size sunmak için çalışıyoruz.

İletişim Bilgilerimiz

Bizi Takip Edin

© Bursa Web. All rights reserved.

Gönder
Merhaba, bilgi almak istiyorum.
Merhaba, bilgi almak istiyorum.